LIETUVOS SOCIALINIŲ MOKSLŲ CENTRO TEISĖS INSTITUTAS

NAUJIENOS

Projekto FemiJust partneriai kviečia į tarptautinę konferenciją „Teisingos bausmės moterims? Baudžiamoji praktika ir nuteistųjų moterų patirtys“

Ką reiškia teisinga bausmė? Kaip užtikrinti jos teisingumą? Kokios su bausmėmis susidūrusių moterų patirtys? Į šiuos bei kitus klausimus bus siekiama atsakyti artėjančioje tarptautinėje nuotolinėje konferencijoje.

Lietuvos mokslo tarybos finansuojamo projekto „Defeminizuotas baudžiamasis teisingumas: nuteistų moterų baudimo praktikos ir subjektyvios bausmės patirtys“ (FemiJust) partnerių komanda, kurią sudaro Lietuvos socialinių mokslų centro Teisės institutas, Kembridžo universiteto Kriminologijos institutas (Didžioji Britanija) bei Vytauto Didžiojo universitetas maloniai kviečia visus norinčius dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Teisingos bausmės moterims? Baudžiamoji praktika ir nuteistųjų moterų patirtys“, vyksiančioje 2021 m. birželio 23 d. (trečiadienį). Konferencija vyks nuotoliniu būdu per interaktyvią internetinę platformą.

Konferencijos metu bus aptariama teisingų bausmių moterims problema, analizuojamos moterų nusikalstamo elgesio aiškinimo ir nusikalstamos veikos sudėties kaitos tendencijos, taip pat  bus gilinamasi į taikomus baudimo mechanizmus ir praktikas, o pranešimus skaitys akademinės bendruomenės nariai, šios srities praktikai bei atstovai.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, tačiau reikalinga registracija. Užsiregistruoti į renginį galite čia.

Renginio programą rasite čia.

Konferencija yra Lietuvos mokslo tarybos bendrai finansuojamo projekto „Defeminizuotas baudžiamasis teisingumas: nuteistų moterų baudimo praktikos ir subjektyvios bausmės patirtys“ (FemiJust) dalis. Plačiau apie FemiJust projektą.