INSTITUTE OF LAW AT THE LITHUANIAN CENTRE FOR SOCIAL SCIENCES

NEWS

LTI mokslininkai – Europos kriminologų asociacijos konferencijoje

[:lt]

Net penki Lietuvos teisės instituto (LTI) mokslininkai rugsėjo 13-16 dienomis dalyvaus Kardifo mieste (Jungtinė Karalystė) vyksiančioje 17-oje kasmetinėje Europos kriminologų asociacijos konferencijoje “Challenging ‘Crime’ and ‘Crime Control’ in Contemporary Europe” (“Iššūkiai nusikalstamumui ir nusikalstamumo kontrolei šių dienų Europoje”.

Konferencijoje LTI mokslininkas Mindaugas Lankauskas pristatys temą apie kanapių dekriminalizavimą Lietuvoje, dr. Skirmantas Bikelis skaitys pranešimą: “Politinių partijų atsakomybės problemos kovojant su korupcija”. Laura Ūselė skaitys pranešimą “18-20 mečių baudžiamoji atsakomybė Lietuvoje: nepilnamečiai ar suaugusieji?“.  

Dr. Ilona Michailovič konferencijos dalyviams pristatinės temą apie veiksnius, turinčius įtakos Lygtinio paleidimo komisijų ir teisėjų sprendimams dėl asmenų lygtinio paleidimo iš įkalinimo įstaigų Lietuvoje, o dr. Simonas Nikartas kalbės apie alternatyvias laisvės atėmimui bausmes Lietuvoje.

Kasmetinė Europos kriminologų asociacijos konferencija – vienas reikšmingiausių bei didžiausių Europos kriminologų renginių. Šis renginys kasmet pritraukia mokslininkus iš visų Europos šalių, taip pat iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Japonijos, Australijos, Rusijos.

LTI mokslininkų dalyvavimą konferencijoje finansuoja Lietuvos mokslo taryba.

[:]