INSTITUTE OF LAW AT THE LITHUANIAN CENTRE FOR SOCIAL SCIENCES

NEWS

Tarptautinės privatinės ir ES šeimos teisės mokymai advokatams ir socialinėms tarnyboms

[:lt]

Advokatus ir socialinių tarnybų specialistus iš Lietuvos kviečiame dalyvauti nemokamuose tarptautinės privatinės ir Europos Sąjungos (ES) šeimos teisės mokymuose. Šie mokymai organizuojami pagal Europos Sąjungos remiamą „Justice“ programos projektą „Keturios ES mokymų sesijos šeimos teisės reguliavimo klausimais skirtingų šalių teisininkams bei Socialinių tarnybų darbuotojams“ („C.L.A.S.S.4EU“).

Mokymus ves projekto partnerių (Italijos, Portugalijos ir Vengrijos universitetų bei Lietuvos teisės instituto) mokslininkai, šios srities ekspertai.

 

Mokymų sesija Nr. 1 vyks Lietuvoje, Vilniuje. Mokymų tema – „Jurisdikcija ir taikytina teisė santuokos nutraukimo ir išlaikymo bylose“.

Mokymų data: 2018 m. rugsėjo 17–18 d.

Mokymų vieta: „Ratonda Centrum Hotels“ viešbutis (A. Rotundo g. 1, Vilnius).

Mokymų dalyvių skaičius iš Lietuvos: 15 (po kelis dalyvius atvyks iš Italijos, Portugalijos bei Vengrijos).

Mokymai vyks anglų kalba.

Detalią mokymų programą persiųsime atrinktiems kandidatams.

Mokymų dalyviams numatyti nemokami pietūs.

Mokymų dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimą patvirtinantys pažymėjimai.

 

Mokymų sesija Nr. 2 vyks Portugalijoje, Bragos mieste. Mokymų tema – „Jurisdikcija ir taikytina teisė bylose dėl tėvų pareigų ir tarptautinio vaikų grobimo“.

Mokymų data: 2018 m. lapkričio mėn. 26–27 d.

Mokymų vieta: Minjo universitetas, Braga (Portugalija).

Mokymų dalyvių skaičius iš Lietuvos: 2–3.

Mokymai vyks anglų kalba.

Detalią mokymų programą persiųsime atrinktiems kandidatams.

Dalyviams iš Lietuvos bus apmokamos kelionės į Bragą bei apgyvendinimo išlaidos.

Mokymų dalyviams numatyti nemokami pietūs.

Prioritetas bus teikiamas asmenims, kurie dalyvaus ir pirmojoje mokymų sesijoje.

Mokymų dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimą patvirtinantys pažymėjimai.

 

Norintieji dalyvauti mokymuose turi registruotis – atsisiųsti ir užpildyti registracijos formą (anglų kalba). Užpildytą ir pasirašytą formą su savo CV (lietuvių arba anglų kalbomis) iki 2018 m. rugpjūčio 31 d. prašome atsiųsti el. paštu justinas.paliauka@teise.org.

 

„C.L.A.S.S.4EU“ projekto metu atliekami tyrimai bei organizuojami mokymai tarptautinės privatinės ir Europos Sąjungos šeimos teisės temomis bei siekiama sukurti naudingą mokymo priemonę, kurią ateityje galės naudoti kiti lektoriai. Projektų veiklos skirtos advokatams ir socialinėms tarnyboms dėl jų ypatingo vaidmens šiose bylose. Kartu su Lietuvos teisės institutu projektą įgyvendina Veronos universitetas (Italija) ir Milano-Bicocca universitetas (Italija), Minjo universitetas (Portugalija), Loránd Eötvös universitetas (Vengrija). Daugiau informacijos: www.univr.it/class4eu

 

Jeigu turėtumėte klausimų, prašome susisiekti su Lietuvos teisės instituto projektų koordinatoriumi Justinu Paliauka el. paštu justinas.paliauka@teise.org arba tel. +370 5 210 1672.

 

Organizuojamų mokymų skelbimą galite parsisiųsti here.

[:]