INSTITUTE OF LAW AT THE LITHUANIAN CENTRE FOR SOCIAL SCIENCES

NEWS

Kodėl verta kurti korupcijai atsparią aplinką versle?

[:lt]

Lietuvos teisės instituto mokslininkai dalyvaus diskusijoje „Kodėl verta kurti korupcijai atsparią aplinką versle?“, kurios metu bus pristatytas viešojo ir privataus sektorių atstovų kartu su Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) parengtas Antikorupcijos vadovas verslui (AVV).

Diskusija vyks Užsienio reikalų ministerijoje, J. Tumo-Vaižganto g. 2, Vilnius. Renginio pradžia 9.30 val. (dalyvių registracija nuo 9.00 val.), renginio pabaiga – 13.50 val.

Diskusijoje Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) ekspertė apžvelgs EBPO iniciatyvas, skatinančias skaidraus ir atsakingo verslo principų diegimą versle, taip pat įvairių EBPO daugiašalių instrumentų – EBPO Konvencijos dėl kovos su užsienio pareigūnų papirkimu sudarant tarptautinius verslo sandorius ir EBPO Gairių daugiašalėms įmonėms – poveikį verslui ir viešajam sektoriui. Patikimumas, gera reputacija ir skaidrus veikimas yra itin svarbūs siekiant vieno iš svarbiausių šalies strateginių tikslų – pilnateisės narystės EBPO.

Diskusijoje be EBPO ekspertės taip pat dalyvaus atstovai iš STT, Užsienio reikalų ministerijos, Lietuvos verslo konfederacijos, UAB „Ernst & Young Baltic“, AB DNB banko, ESO, Inovatyvios farmacijos pramonės asociacijos (IFPA), verslo teisės advokatų kontoros Tark Grunte Sutkiene, Lietuvos nacionalinio koordinacinio centro, „Transparency International“ Lietuvos skyriaus, „Investors‘ Forum“ ir „Baltoji banga“.

[:]