LIETUVOS SOCIALINIŲ MOKSLŲ CENTRO TEISĖS INSTITUTAS

NAUJIENOS

Susitikimų ciklas Moldovoje

Instituto mokslininkė dr. Agnė Limantė lapkričio 7-9 dienomis viešėjo Moldovoje bei dalyvavo įvairiuose renginiuose ir susitikimuose skirtuose ETAAJS projektui.

2023 m. lapkričio 7 d. Moldovos Respublikos Teisingumo ministerijoje buvo pristatyta ir aptarta „Teismų stebėsenos duomenų analizės ataskaita“ bei joje pateiktos rekomendacijos. Apskritojo stalo diskusijoje dalyvavo įvairūs suinteresuotieji subjektai: Teisingumo ministerijos ministrė, Teisingumo ministerijos atstovai, ES delegacijos Moldovoje vadovas, ES delegacijos projektų vadovas, advokatai, teisėjai, NVO, mokslininkai ir kt.

Lapkričio 8 d. Moldovos valstybiniame universitete buvo pristatyta ir aptarta minėta ataskaita. Diskusijose dalyvavo universiteto akademikai bei teisėjai.

„Teismų stebėsenos duomenų analizės ataskaita“ ir jos rekomendacijos buvo pristatytos ir aptartos lapkričio 9 d. Aukščiausioje teisėjų taryboje.

Daugiau informacijos apie susitikimą Moldovos Respublikos Teisingumo ministerijoje ir projektą: https://www.cpva.lt/en/our-news/26/eu4moldova-most-awaited-projects-results-announced:932.

Nuotrauka: CPVA