LIETUVOS SOCIALINIŲ MOKSLŲ CENTRO TEISĖS INSTITUTAS

NAUJIENOS

Ieškome kūrybingų mokslininkų darbui Lietuvos teisės institute

[:lt]

Jei jūsų tyrinėjimų kryptys sutampa su mūsų ilgalaikių mokslo programų temomis [„Naujas požiūris į korupciją: iššūkiai ir galimybės peržengiant viešojo sektoriaus ribas“; „Subalansuotos baudžiamosios politikos ir efektyvios nusikaltimų prevencijos link: visuomenės saugumo stiprinimo galimybių žmogaus teisių apsaugos kontekste tyrimai“ (daugiau info: https://teise.org/wp-content/uploads/2016/09/SMM-ilgalaikes-programos-2015.pdf)] – Lietuvos teisės institutas laukia JŪSŲ.

Prisijungdami prie mūsų darbuotojų kolektyvo JUMS bus sudarytos lanksčios darbo sąlygos, atlyginimas vertas jūsų darbų rezultatų, įdomus ir kūrybingas darbas bei galimybės savo mokslines ambicijas paversti tikrove: mokslinės stažuotės, nacionaliniai ir tarptautiniai mokslo tiriamieji darbai (pvz., teisinės, antikorupcinės išvados, moksliniai tyrimai, kurių rezultatai skelbiami nacionaliniuose ir tarptautiniuose leidiniuose, vykstančiose konferencijose ir per žiniasklaidos priemones), įvairūs susitikimai ir pan.

Jei susidomėjote, prašome atsiųsti info@teise.org savo CV ir publikacijų sąrašą. Pasiteiravimui skambinti mokslinei sekretorei dr. I. Mačernytei – Panomariovienei (8 5) 210 1667.

Konfidencialumą garantuojame.

[:]