LIETUVOS SOCIALINIŲ MOKSLŲ CENTRO TEISĖS INSTITUTAS

NAUJIENOS

LTI siūlo praktikos galimybę studentams

[:lt]

 

Studente, Lietuvos teisės institutas vasarą laukia tavęs!

Gal tave domina kriminologiniai tyrimai, o gal kova su smurtu artimoje aplinkoje? O gal norėtum pavažinėti po Lietuvą ir pabendrauti su nuteistaisiais? Lietuvos teisės institutas (LTI) siūlo galimybę atlikti dviejų mėnesių apmokamą vasaros praktiką teisės, sociologijos ir psichologijos studentams, kurios metu tu turėsi galimybę tobulinti savo mokslinę kvalifikaciją prisidedant prie LTI mokslininkų minėtos ar kitos tave dominančios veiklos.

Studentų praktikos terminas: nuo 2018 m. liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d.

Numatytos darbo valandos studentui: 2 mėnesius po 160 val./ mėn. (po 8 val./ dieną).

Reikalavimai studentui:

  1. paskutinio semestro visų dalykų įvertinimų svertinis vidurkis turėtų būti lygus 8,0 arba didesnis (bus reikalinga paskutinio semestro studijų pažyma);
  1. praktikos metu turėti galiojančią studijų sutartį (paskutinio magistro kurso studentas dėl šios priežasties dalyvauti negali; bakalauro paskutinio kurso studentas dalyvauti gali, jei sutartis galioja iki 2018-08-31; tokiu atveju reikalinga pažyma iš universiteto).

Galima stipendija studentui: 395,20 eurų/ mėn.

 

Galimybę studentams atlikti apmokamą praktiką suteikia Lietuvos Mokslo Taryba (LMT), kuri kviečia mokslininkus prisidėti ugdant jaunąją Lietuvos mokslininkų kartą. Procesas gauti stipendiją yra visai nesudėtingas – studentas turi susisiekti su Lietuvos teisės instituto administratoriumi, kuris padės susiderinti su mokslininku praktikos planą, užpildys paraišką ir ją pateiks LMT. Studentui tereiks pateikti nurodytus dokumentus ir nusiteikti pilnai įspūdžių vasarai.

Nepraleisk tau suteiktos progos ir kreipkis žemiau nurodytais kontaktais!

 

Milda Adamonytė

Tarptautinių ryšių skyriaus specialistė

Lietuvos teisės institutas

El. p. milda.adamonyte@teise.org

Tel.: +3705 2101672

[:]