PRUVATUMO POLITIKA

Šioje privatumo politikoje aprašomos LIETUVOS SOCIALINIŲ MOKSLŲ CENTRO TEISĖS INSTITUTO, Ankštoji g. 1A, Vilnius 01109, Lietuva, el. paštas: info@teise.org, telefonas: +37052497591 informacijos, kurią renkame jums naudojantis mūsų svetaine ( https://teise.org ), rinkimą, naudojimą ir atskleidimą. (tarnyba”). Prisijungdami prie Paslaugos ar naudodamiesi ja, jūs sutinkate, kad jūsų informacija būtų renkama, naudojama ir atskleidžiama pagal šią privatumo politiką. Jei nesutinkate, nesijunkite ir nesinaudokite Paslauga.

Mes galime bet kada pakeisti šią privatumo politiką be išankstinio įspėjimo. Tokiu atveju paskelbsime pataisytą privatumo politiką svetainėje. Patikslinta politika galios 180 dienų nuo pataisytos politikos paskelbimo Paslaugoje, o jūsų nuolatinė prieiga arba naudojimasis Paslauga po to laiko reikš, kad sutinkate su peržiūrėta privatumo politika. Todėl rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį puslapį.

 

KAIP NAUDOJOME JŪSŲ INFORMACIJĄ:

Apie jus surinktą informaciją naudosime šiais tikslais:

  1. Rinkodaros
  2. Klientų atsiliepimų rinkimui
  3. Administracijos informacija

Jei norime panaudoti jūsų informaciją kokiu nors kitu tikslu, prašysime jūsų sutikimo ir jūsų informaciją naudosime tik gavę jūsų sutikimą ir tik tuo tikslu (-iais), kuriam (-iems) duoti sutikimą, nebent iš mūsų reikalauja kitaip įstatymas.

 

JŪSŲ TEISĖS:

Priklausomai nuo taikomų įstatymų, jūs galite turėti teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir juos ištaisyti arba ištrinti arba gauti savo asmens duomenų kopiją, apriboti arba prieštarauti aktyviam jūsų duomenų tvarkymui, prašyti mūsų bendrinti (perkelti) jūsų asmeninius duomenis, informaciją kitam subjektui, atšaukti bet kokį sutikimą, kurį mums suteikėte tvarkyti jūsų duomenis, teisę pateikti skundą įstatymų nustatytai institucijai ir kitas teises, kurios gali būti svarbios pagal galiojančius įstatymus. Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, galite parašyti mums adresu info@teise.org. Mes atsakysime į jūsų užklausą pagal galiojančius įstatymus.

Galite atsisakyti tiesioginės rinkodaros pranešimų, parašydami mums adresu info@teise.org.

Atkreipkite dėmesį, kad jei neleisite mums rinkti ar apdoroti reikiamos asmeninės informacijos arba atšauksite sutikimą ją tvarkyti reikalingais tikslais, jums gali nepavykti pasiekti ar naudotis paslaugomis, kurioms buvo ieškoma jūsų informacijos.

 

SLAPUKAI

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip mes naudojame šias technologijas, ir jūsų pasirinkimus, susijusius su šiomis stebėjimo technologijomis, žr. mūsų slapukų politiką.

 

SAUGUMAS:

Jūsų informacijos saugumas mums yra svarbus ir mes naudosime pagrįstas saugumo priemones, kad išvengtume mūsų kontroliuojamos jūsų informacijos praradimo, netinkamo naudojimo ar neteisėto pakeitimo. Tačiau, atsižvelgdami į būdingą riziką, negalime garantuoti absoliutaus saugumo, todėl negalime užtikrinti ar garantuoti jokios informacijos, kurią mums perduodate, saugumo ir jūs tai darote savo rizika.

 

TREČIŲJŲ ŠALIŲ NUORODOS IR JŪSŲ INFORMACIJOS NAUDOJIMAS:

Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių nevaldome mes. Ši privatumo politika neapima jokių trečiųjų šalių privatumo politikos ir kitos praktikos, įskaitant bet kurią trečiąją šalį, kuri valdo bet kurią svetainę ar paslaugą, kuri gali būti pasiekiama per Paslaugoje esančią nuorodą. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką. Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už bet kokių trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

 

SKUNDAI / DUOMENŲ APSAUGOS PAREIGŪNAS:

Jei turite klausimų ar neaiškumų dėl mūsų turimos informacijos tvarkymo, galite parašyti :

LIETUVOS SOCIALINIŲ MOKSLŲ CENTRO TEISĖS INSTITUTAS,
Ankštoji g. 1A,
el. paštas: info@teise.org.

Išspręsime jūsų problemas pagal galiojančius įstatymus.