LIETUVOS SOCIALINIŲ MOKSLŲ CENTRO TEISĖS INSTITUTAS

NAUJIENOS

„Tyrėjų naktyje“ – kontrabandos keliai ir klystkeliai

[:lt]

Lietuvos teisės institutas šiemet vėl dalyvauja „Tyrėjų nakties“ renginiuose. Kartu su Muitinės mokymo centru LTI mokslininkai organizuoja bendrą renginį „Kontrabandos keliai ir klystkeliai“.

2017 m. rugsėjo 29 d. 17-19 val. Lietuvos teisės instituto mokslininkas dr. Skirmantas Bikelis kviečia padiskutuoti apie cigarečių kontrabandą – kuo ji skiriasi nuo kitų narkotikų kontrabandos, kada cigarečių kontrabanda yra žalinga valstybei, o kada naudinga, kaip iš cigarečių kontrabandos gali pasipelnyti cigarečių fabrikai, ar jie tikrai dėl kontrabandos patiria žalos ir kt.

Muitinės mokymo centro vyresnysis inspektorius kinologas Artūras Zaleckas pasidalins savo ilgamete patirtimi bei žiniomis apie šunų dresūros specifiką bei kinologų darbo užkulisius. „Tyrėjų nakties“ lankytojams duris atvers ir Muitinės muziejus.

Norintys dalyvauti renginyje turi iš anksto registruotis el. paštu registracija@teise.org, nes vietų skaičius ribotas. Renginys vyks Muitinės mokymo centre (Jeruzalės g. 25, Vilnius).

 

Dr. S. Bikelis yra tyrimo „Neteisėta cigarečių apyvarta: kompleksinė reiškinio ir kontrolės priemonių analizė“ (2017) vadovas bei monografijos šia tema bendraautorius. Monografijos tekstą galima rasti čia: https://teise.org/wp-content/uploads/2017/04/Cigareciu_apyvarta.pdf

Daugiau informacijos apie „Tyrėjų nakties“ renginius galima rasti čia: www.tyrejunaktis.lt

[:]