LIETUVOS SOCIALINIŲ MOKSLŲ CENTRO TEISĖS INSTITUTAS

NAUJIENOS

Lietuvos socialinių mokslų centro Teisės institutui – 30 metų!

2021 metų lapkričio 23-ioji diena Teisės institutui ypatinga – ji žymi šios mokslo įstaigos 30-ies metų sukaktį. Teisės institutas Lietuvos Respublikos Vyriausybės įkurtas dar 1991 m., siekiant koordinuoti teisės sistemos ir teisinių institucijų reformą, derinti ją su valstybėje vykdoma ekonomine ir socialine pertvarka.

Šios ypatingos dienos proga kviečiame žiūrėti Instituto komandos sukurtą filmuką, kuriame pasinersite į kelionę po institucijos buvusių vadovų, darbuotojų ir bendradarbiaujančių institucijų atstovų patirtis bei atsiminimus apie Teisės institutą. Šis filmukas skirtas prisiminti pirmuosius įstaigos žingsnius nepriklausomoje Lietuvos valstybėje, jos įkūrimo istoriją, taip pat susipažinti su doc. dr. Juozo Galginaičio (teisininkas, buvęs Teisės instituto direktorius), dr. Remigijaus Šimašiaus (Vilniaus miesto meras, buvęs Teisės instituto mokslinio-praktinio žurnalo „Teisės problemos“ redakcinės kolegijos pirmininkas ir straipsnių teisės teorijos tema autorius), doc. dr. Algimanto Čepo (teisininkas, buvęs Teisės instituto direktorius) bei Gintarės Burokienės (laikinai einanti direktoriaus pavaduotojo pareigas, atliekanti direktoriaus funkcijas Lietuvos probacijos tarnyboje) pasakojimais apie Institutą. Šių garbių žmonių lūpomis nuskambėjo ne tik prisiminimų istorijos, tačiau ir nuoširdūs linkėjimai LSMC Teisės institutui didingo 30-ojo jubiliejaus proga. Dėkojame jiems už sveikinimus ir dalyvavimą šventės minėjimo veiklose!

Lietuvos socialinių mokslų centro Teisės instituto vadovės dr. Ingridos Mačernytės-Panomariovienės vardu sveikiname visą Instituto kolektyvą su šia gražia švente ir dėkojame už atsidavimo, ryžto ir idėjų kupinus metus. Su gimtadieniu!

Filmuką „Lietuvos socialinių mokslų centro Teisės institutui – 30 metų“ žiūrėkite čia.