LIETUVOS SOCIALINIŲ MOKSLŲ CENTRO TEISĖS INSTITUTAS

NAUJIENOS

Lietuvos teisės institute – nauja tapybos darbų paroda

[:lt]

Lietuvos teisės institutas tęsia tradiciją – instituto patalpose atidaroma nauja paroda, kurią apžiūrėti galės visi instituto lankytojai. Šį kartą ant instituto sienų savo tapybos darbų parodą “Trise valtyje” eksponuoja tapytojos Renata Pribušauskienė, Vilma Staniulienė bei Loreta Kazlauskienė. Parodos atidarymas kovo 16 d. 17 val.. Lietuvos teisės institute (Ankštoji g.1A).
 
Dailininkės, pristatydamos savo parodą, teigia, kad  ieškant darbuose bendrumo, pirmiausia į akis krito valčių siužetai. 
 
„Didžioji dalis mūsų valčių, jūrų ir laivų gimė Nidoje, A.Savicko mokyklos plenerų metu. Galvodamos apie sąlyginį kodą „valtis“, diskutavome apie tapybos vandenis, audras ir ramius pasiplaukiojimus. Šiuo kartu nutarėme šokti į vieną bendrą valtį, ir trise pristatyti savo kūrybą. Žinoma, neapsiribojame vien valtimis, pristatome ir kitų istorijų, pasakojamų parodoje pristatomuose darbuose“, – taip kūrėjos aiškina parodos pavadinimo „Trise valtyje“ atsiradimą.
 
Dailininkės, ruošdamos plakatą parodai, kuris jau savaime yra meno aktas, prisiminė vieno savo mokytojų Viktoro Binkio patarimų pirmakursiams: „jei gali netapyti,– netapyk“. Gimusi paroda rodo, jog dailininkės negali…

[:]