LIETUVOS SOCIALINIŲ MOKSLŲ CENTRO TEISĖS INSTITUTAS

NAUJIENOS

LTI kviečia studentus vasaros metu atlikti praktiką

[:lt]

Kviečiame teisės, sociologijos ir psichologijos sričių studentus prisijungti prie Lietuvos teisės instituto mokslininkų komandos ir atlikti vasaros praktiką įgyvendinant nacionalinius bei tarptautinius tyrimus! Taip pat studentus, norinčius išbandyti save projektų administravimo srityje, kviečiame prisijungti prie Tarptautinių ryšių skyriaus ir prisidėti prie projektų rašymo bei administravimo, mokslinių renginių organizavimo.

Praktikos metu studentas turės galimybę susipažinti su mokslo tyrimų vykdymu – tokiais svarbiais tyrimo etapais kaip šiuolaikiniai duomenų rinkimo būdai, jų paruošimas bei analizė. Prisidėdamas prie nacionalinių ir tarptautinių tarpdisciplininių didelės apimties mokslinių tyrimų įgyvendinimo, studentas ne tik gilins analitinius, mokslinius gebėjimus, kurie vėliau pravers rašto ar baigiamųjų darbų rašyme, bet ir artimiau susipažins su įvairių sričių mokslininkų bendruomene.

Lietuvos teisės institutas suteikia:

  • Prieigą prie naujausių teisės ir kriminologijos mokslo straipsnių ir tyrimų duomenų;
  • Didelę patirtį sukaupusių, kvalifikuotų mokslininkų pagalbą atliekant numatytas užduotis;
  • Galimybę įsitraukti į aktualius nacionalinius ir tarptautinius mokslo tyrimus;
  • Praktikos vietą Lietuvos teisės institute, adresas Ankštoji g. 1A (galima sutarti ir dėl lankstaus / nuotolinio praktikos plano).

Praktiką Lietuvos teisės institute galima atlikti pagal savanorišką, t. y. dvišalę (tarp Instituto ir studento), arba pagal universitetinę – trišalę (tarp Universiteto, Instituto ir studento) sutartį.

Praktikos terminas – mažiausiai 1 mėn.

CV ir motyvacinį laišką siųsti el. paštu milda.adamonyte@teise.org . Kilus klausimams, skambinti numeriu +370 5 210 1672.

P. S. Jei studentas jau yra pasirinkęs (-usi) savo specializaciją ar profilį, tai reikėtų nurodyti laiške!

[:]