LIETUVOS SOCIALINIŲ MOKSLŲ CENTRO TEISĖS INSTITUTAS

NAUJIENOS

Mokslininkai pristatys tyrimą apie cigarečių kontrabandą

[:lt]

Lietuvos teisės institutas 2016 m. rugsėjo 15 d. 9 val. Teisingumo ministerijos konferencijų salėje organizuoja baigiamąją mokslinio projekto konferenciją „Neteisėta cigarečių apyvarta: situacija ir kontrolės iššūkiai“.

Nuo 2014 m. Lietuvos teisės instituto mokslininkai vykdo Lietuvos mokslo tarybos finansuojamą projektą „Neteisėta akcizinių prekių apyvarta kaip daugiaplanis socialinis reiškinys ir jo kontrolės problemos“. Šiuo projektu siekiama visapusiškai ištirti neteisėtą akcizinių prekių apyvartą kaip socialinį reiškinį ir šiame kontekste įvertinti Neteisėtos akcizinių prekių apyvartos kontrolės priemonių sistemos efektyvumą, proporcingumą, taip pat šios sistemos nuoseklumą.

Pirmoje konferencijos dalyje Lietuvos teisės instituto mokslininkai pristatys šio projekto rezultatus. Antroje dalyje Vyriausybės kanceliarijos, muitinės ir Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos atstovai pasidalins įžvalgomis apie cigarečių neteisėtų srautų dinamiką, bendrai šešėlinės ekonomikos ir jos kontrolės tendencijas, rūkymo paplitimo ir jo kontrolės tendencijas ir problemas.

Konferencijos programą galima rasti čia.

Norintys dalyvauti gali registruotis paspaudę šią nuorodą. Registracija vykdoma iki rugsėjo 14 d. 12 val.

 

Daugiau informacijos:

Ineta Stravinskaitė – Janavičienė
Lietuvos teisės institutas

8 699 04294

[:]