LIETUVOS SOCIALINIŲ MOKSLŲ CENTRO TEISĖS INSTITUTAS

NAUJIENOS

Kriminologai aptars teorines ir praktines kriminologijos problemas Lietuvoje

[:lt]

Birželio 26-27 dienomis Lietuvos kriminologų asociacija, Vilniaus universitetas ir Lietuvos teisės institutas organizuoja mokslinę praktinę konferenciją “Kriminologija Lietuvoje: teorija ir praktika”, kuri vyks Vilniaus universitete. Konferencijos metu bus pristatomi aktualių kriminologinių tyrimų rezultatai, diskutuojama nusikaltimų kontrolės, baudžiamojo teisingumo ir efektyvaus bausmių taikymo bei vykdymo klausimais. 
 
Konferencijoje dalyvaus ne tik kriminologines problemas analizuojantys mokslininkai, bet ir baudžiamosios justicijos sistemoje dirbantys praktikai, bus ieškoma bendrų sąlyčio taškų, aptariamos kriminologijos tendencijos Lietuvoje, teorinės ir praktinės kriminologinių tyrimų rezultatų pritaikymo praktikoje problemos. Konferencijoje pranešimus skaitys įvairiose Lietuvos mokslo ir studijų institucijose moksline tiriamąja ir pedagogine veikla užsiimantys kriminologai, taip pat bausmių vykdymo sistemoje dirbantys praktikai. 
 
Kriminologija Lietuvoje turi ilgametę Europoje žinomą tradiciją. 2011 m. Vilniuje vyko metinė Europos kriminologų draugijos konferencija, 2014 m. vyko kas ketverius metus Vilniuje organizuojama Baltijos kriminologų konferencija, Lietuvos kriminologai dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose mokslinių kriminologinių tyrimų projektuose.
 
 
Dėl papildomos informacijos kreipkitės el. p. adresu info@kriminologija.lt

[:]